O nás & doprava

Autobaterie prodáváme již od roku 2017 a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností. Sklady máme v Jinočanech, okres Praha-západ. Autobaterie pravidelně kontrolujeme a před každým odesláním provedeme měření napětí. Pokud je nižší, než 12,5V, zboží neodesíláme. 

Přepravce FOFR u nás vyzvedává objednávky každý pracovní den cca ve 14:00. Poté je přepravuje do skladu v Rudné u Prahy, což je pouhých 6 km od našeho skladu. Následně zboží rozváží do ostatních středisek po celé ČR a díky tomu se k vám objednaná autobaterie obvykle dostane již následující den.

Od června 2022 dáváme šanci také novému přepravci Náš Kurýr, se kterým jsme se domluvili na exkluzivních podmínkách. Zboží sváží ve 14:00 a nabízí doručení přes den také v sobotu. Garantuje doručení do 48 hodin, nejčastěji doručuje druhý den, případně ve stejný den večer.

Od srpna 2022 jsme rozšířili spolupráci s přepravcem Náš Kurýr a nově tak nabízíme výdejní místo v Brně na adrese Černovické nábř. 7a, 618 00 Brno - mapa Google (pracovní doba 8:00 - 20:00).

Další novinkou je, že na svém skladě v Brně drží 20 nejprodávanějších autobaterií skladem a tak objednávky v pracovní den do 12:00, kde jsou tyto autobaterie, zvládne rozvézt ve stejný pracovní den.

Výkup starých autobaterií při zakoupení nové:

Od srpna 2022 je také možné předat na výdejním místě v Brně a při rozvozu po Jihomoravském kraji starou autobaterii k výkupu

Aktuální výkupní cena 15,5 Kč/ kg.

Spolupráce s přepravcem Náš Kurýr se nám osvědčila a všem jej doporučujeme.

Každou autobaterii pečlivě zabalíme do ochranné fólie, přiložíme záruční list a daňový doklad odesíláme elektronicky na váš email, jakmile zboží převezmete.

AKCE. Odešlete balíček po celé ČR s garancí doručení do 48 hodin pouze za 79 Kč vč. DPH.

 • Pokud si od nás objednáte zboží, tak při doručení můžete kurýrovi služby Náš Kurýr předat vaší zásilku pro někoho jiného. A bude vás to stát pouze 79 Kč. Službu si můžete objednat u nás na eshopu, případně ji uhradit zvlášť v hotovosti nebo kartou (poplatek 10 Kč) přímo kurýrovi. Vyplňte formulář na stránce https://admin.naskuryr.cz/objednavka_osob.php.
  - začněte výběrem, zda si má pro zásilku kurýr přijet (je možné ji osobně podat na výdejně v Brně, kam také doručujeme zboží),
  - vyplňte údaje o odesílateli a příjemci,
  - nakonec vyberte Způsob doručení 
  - a aby si to kurýr správně spojil, do poznámky napište, že u nás objednáváte autobaterii či jiné zboží

 • Podmínky pro balíčekMaximální hmotnost zásilky 10 kg. Maximální součet 3 rozměrů 150 cm (např. balík 50x60x40 cm).

 • Službu si u nás objednejte zdehttps://www.autobateriehned.cz/doruceni-balicku-po-cele-cr-za-79-kc/