Milí zákazníci, do odvolání neumožňujeme platit na dobírku. Děkujeme za pochopení.

O nás & doprava

Autobaterie prodáváme již od roku 2017 a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností. Sklady máme v Jinočanech, okres Praha-západ. Autobaterie pravidelně kontrolujeme a před každým odesláním provedeme měření napětí. Pokud je nižší, než 12,5V, zboží neodesíláme. 

Od června 2022 dáváme šanci také novému přepravci Náš Kurýr, se kterým jsme se domluvili na exkluzivních podmínkách. Zboží sváží ve 14:30 a nabízí doručení přes den také v sobotu. Garantuje doručení do 48 hodin, nejčastěji doručuje druhý den, případně ve stejný den večer.

Od srpna 2022 jsme rozšířili spolupráci s přepravcem Náš Kurýr a nově tak nabízíme výdejní místo v Brně na adrese Černovické nábř. 7a, 618 00 Brno - mapa Google (pracovní doba 8:00 - 20:00).

Další novinkou je, že na svém skladě v Brně drží 20 nejprodávanějších autobaterií skladem a tak objednávky v pracovní den do 12:00, kde jsou tyto autobaterie, zvládne rozvézt ve stejný pracovní den po Jihomoravském kraji.

Výkup starých autobaterií při zakoupení nové:

Umožňujeme předat starou baterii (i více ks) kurýrovi, při doručení nové autobaterie. Svou starou autobaterii předem připravte k předání kurýrovi k výkupu. Ten bude vybaven váhou a na místě s vámi autobaterii zváží, vyplatí vám buď hotovost nebo částku zašleme převodem, dle jeho moožností. 

Aktuální výkupní cena Kč/ kg.

Vyšší výkupní cena je při dovozu autobaterií do výdejny v Brně: Kč/ kg.

Spolupráce s přepravcem Náš Kurýr se nám osvědčila a všem jej doporučujeme.

Každou autobaterii pečlivě zabalíme do ochranné fólie, přiložíme záruční list a daňový doklad odesíláme elektronicky na váš email.

AKCE. Odešlete balíček po celé ČR s garancí doručení do 48 hodin pouze za 79 Kč vč. DPH.

 • Pokud si od nás objednáte zboží, tak při doručení můžete kurýrovi služby Náš Kurýr předat vaší zásilku pro někoho jiného. A bude vás to stát pouze 79 Kč. Službu si můžete objednat u nás na eshopu, případně ji uhradit zvlášť v hotovosti nebo kartou (poplatek 10 Kč) přímo kurýrovi. Vyplňte formulář na stránce https://admin.naskuryr.cz/objednavka_osob.php.
  - začněte výběrem, zda si má pro zásilku kurýr přijet (je možné ji osobně podat na výdejně v Brně, kam také doručujeme zboží),
  - vyplňte údaje o odesílateli a příjemci,
  - nakonec vyberte Způsob doručení 
  - a aby si to kurýr správně spojil, do poznámky napište, že u nás objednáváte autobaterii či jiné zboží

 • Podmínky pro balíčekMaximální hmotnost zásilky 10 kg. Maximální součet 3 rozměrů 150 cm (např. balík 50x60x40 cm).

 • Službu si u nás objednejte zdehttps://www.autobateriehned.cz/doruceni-balicku-po-cele-cr-za-79-kc/